Dark Times Fairy Tail PBF

Opis forum

Ogłoszenie

STRONA W TRAKCIE BUDOWY

#1 2013-11-08 23:04:46

Ryukehoshi

Administrator

Zarejestrowany: 2013-07-28
Posty: 19
Punktów :   

System magii

Magia, co i jak?
Witam, mój początkowy zamysł był taki aby stworzyć kilkanaście magii z m&a Fairy Tail jednak postanowiłem tego nie robić. Dlaczego? Po pierwsze za dużo roboty w tworzeniu opisów, poziomów i zaklęć do nich. Po drugie nie jest to zbyt... jak by to ująć... fabularne. Po 150 latach magowie mają takie same rodzaje magii jak półtora wieku temu? No raczej nie, dlatego podjąłem decyzje że dam wam wolną rękę w sprawie magii. Co to oznacza? A to że przy tworzeniu KP tworzymy też własną magię. Może być ona dokładnie zerznięta z innego anime lub innych rzeczy. Kiedy taką magie zrobicie razem z zaklęciami wysyłacie do MG lub admina i on ją ocenia i nerfi ale nie bójcie się robić wykoksistych magii z obawą że nie będzie ona przyjęta lub mega znerfiona. Chcę aby każdy gracz[w tym ja] miał radość z grania dlatego na samym początku nie będzie tak słabych magii że nawet pajączka nie możecie zranić. Tylko będą magię dające przyjemność z gry. Magie będą oceniane w pełni sprawiedliwie przeze mnie[póki co]. Będą trzy możliwości, mały nerf, odrzucenie magii i pełna akceptacja.

Zaklęcia.
System zaklęć jest dość prosty, są cztery klasy zaklęć, zwykła[jest to zwykłe zaklęcie więc nie wyróżnia się jakimiś specjalnymi efektami], A, S i legendarna. Żeby móc stworzyć i używać danego zaklęcia trzeba mieć wystarczającą ilość PR i spełniać różne wymagania. Zwykłe i klasy A możemy tworzyć od pierwszego poziomu, S od poziomu siódmego a legendarne od poziomu dziewiątego. Żeby każdy miał w miare równe szanse na początku, każdy na start może stworzyć 2 zaklęcia zwykłe i jedno klasy A[w zależności od magii].

Słabe i mocne strony magii.
Kiedy magia lub czar będzie za silny to dajemy wam dwie opcje: pierwsza to znerfienie w postaci zmiany na słabsze a druga to sprawdzający dopisuje słabe strony i ograniczenia do których macie się stosować, wybór należy do was.

Podsumowanie.
Do każdego wysłanego nam zaklęcie będziemy dopisywać ilość magicznej energii.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachmaster.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl www.inzynieria2010.pun.pl www.daikirai.pun.pl www.lsrolecity.pun.pl